Skip links

Cilt Güzellik

Yöntemleri

Pürüzsüz. Parlak. Canlı & Tazelenmiş

Sivilcesiz, lekesiz ve sağlıkla parlayan bir cilde sahip olmanız için buradayız. Güzel görünmek herkesin hakkı. Sizi güzellik studiomuza bekliyoruz. Gelin tanışalım hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi verelim.

Dermapen Nedir?

Cilt altında yeni üretimlerle dolgunlaşma sıkılaşma cilt yüzeyimde gençleşme ve tazelenmesini sağlayan bir tedavi yöntemidir.

Dermapen hangi durumlarda yapılır?
Akne skar izi, leke yüzeysel çatlak ve kırışıklık açma tedavilerinde uygulanır.

Dermapen uygulaması kaç seans sürer ?
Ciltteki hasarın ne kadar olduğuna bakılarak Yaş kriteri gözlemlenerek 3 ve 6 seans ile tamamlanır. Mil dermapen uygulaması yapıldıktan sonra yaklaşık 20 dakika içinde yepyeni ve daha genç bir cilde kavuşmak mümkündür.

Medikal Cilt Bakımı

Öncelikle Medikal cilt bakımı uzman kişiler tarafından cilt analizi yapılıp özel dermo kozmetik ürünlerle gerçekleştirilen bir bakım yöntemidir cildin canlılığını tekrar kazandırmaya ciltte biriken yağ siyah nokta makyaj artıkları gibi solgun görünmesine neden olan etkenlerden arındırmaya yönelik işlemlerden oluşur.

Medikal cilt bakımı düzenli olarak uygulandığında kişinin cildindeki problemlerin azalmasına ve zaman içinde yok olmasını sağlayarak daha sağlıklı ve Canlı bir görünüm uzun vadeli olarak sürer ve kişiyi mutlu eder. Medical cilt bakımı hangi sıklıkla yapılır? Uzmanın belirlemiş olduğu rutine göre ortalama 1 ay sürelerde yapılır.

Bbglow Uygulaması Nedir?

Öncelikle bbglow kalıcı makyaj kategorisinde değildir. Bbglow cilt için çeşitli vitamin ve bitki özleri içeren serumlar kullanılarak yapılan cilt bakımı ve Medical estetik uygulamalarından biridir. Bbglow 1 yıl boyunca cilde parlak ışıltı fondöten varmış efektini vererek sağlıklı bir görünümde olmasını sağlar. Her mevsim uygulanabilir. Uygulaması ağrısız bir işlemdir. Kullanılan serumlar tamamen bitkisel kökenli ürünlerdir. Her yaşta düzensiz cilt tonu akne izleri ve güneş ışığına maruz kalma sorularına çözüm üretebilir.

Bbglow uygulamasında dikkat edilmesi gereken durumlar ise ilk 24 saat uygulanan alan su ile temas edilmemelidir 1 ay boyunca agrasif cilt bakımı yada peeling önerilmez Uygulama sonrası belirli bir süre güneşten korunmalı ve yüksek koruma etkisi olan dermo kozmetik güneş kremleri tercih edilmelidir. (yalnızca bu işlemin eğitimini alan uzman kişiler tarafından uygulama yapılmalıdır.)

İğnesiz Mezoterapi? Mezopeeling

iğnesiz mezoterapi kişiye ağrısız ve i bırakmayan bir çözüm sunmaktadır İğnesiz mezoterapi en çok lifting etkisi için tercih edilmektedir uygulama içeriğinde kullanılan serumlar ciltte kolojen oluşumunu arttırır ve anında etki göstererek daha Canlı ve sağlıklı bir görünüm kazanmasını Sağlar İğnesiz mezoterapi özellikle yaşlanma belirtilerini yok etmek için kullanılır işlem esnasında anti aging içerikli serumlar düşük akımlarla cilde verilir ve çözüme ulaşır bu elektrik akımı kas içine uygulanır ve kas yapısına zarar vermez Ciltteki deformasyona göre en fazla 6 seans sonrasında gözle görülür sonuçlar elde edilir.

Dikkat edilmesi gereken durum ise 6 – 10 saat arası mezoterapi bölgesi sudan korunmalı ve makyaj uygulanması gerektiği durumda en az 4 saat beklenmelidir.

Kirpik lifting?

Kirpiklerin belirli bir süre boyunca daha uzun ve hacimli görünmesini sağlayan bir uygulamadır Sadece doğal kirpiklerin köklerine keratin bakımı uygulayarak kirpiklerin daha dolgun ve sağlıklı görünmesini Sağlar Kirpik lifting Uygulama yapıldığı ortamda zararlı malzeme kullanılmaksızın hijyenik bir şekilde yapılmalıdır kullanılan malzemelerin hepsi göz sağlığı açısından uygun olması gerekmektedir Kirpik liftin 45 dakika süren bir uygulama işlemidir Kullanım süresi ? Maksimum 1, 5 aydır.

Güzellik hedeflerinize birlikte

ulaşalım

Rezervasyon Yap